خانه / اخبار کشاورزی / اخبار کشاورزی استانها / فارس / با دستور رئیس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس آغاز شد؛ بهره‌برداری از پروژه آبیاری نوین در ۱۰ ‌هزار هکتار اراضی کشاورزی فارس

با دستور رئیس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس آغاز شد؛ بهره‌برداری از پروژه آبیاری نوین در ۱۰ ‌هزار هکتار اراضی کشاورزی فارس

طی مراسمی و از طریق ویدئو کنفرانس با دستور رئیس‌جمهور، بهره‌برداری از پروژه‌های آبیاری نوین در ۱۰ هزار هکتار اراضی کشاورزی استان فارس آغاز شد.

 صبح سه‌شنبه ۲۰ بهمن و به‌مناسبت ایام‌الله دهه فجر، بهره‌برداری از پروژه‌های آبیاری تحت فشار و با روش‌های نوین، در بخش ملوسجان از توابع شهرستان سپیدان به نیابت از ده هزار هکتار از اراضی کشاورزی دارای سیستم آبیاری نوین در استان فارس افتتاح شد

استاندار فارس در این مراسم گفت: در سفر رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت اجرا و تکمیل ۴۷ طرح با اعتباری بالغ بر  ۹۹۲ میلیارد تومان در استان تعهد شده است.

سید محمدعلی افشانی ادامه داد:  از تعداد کل پروژه‌های تعهد شده امروز ۲۴ طرح با اعتباری بالغ بر ۲۱۸ میلیارد تومان با دستور رئیس جمهور در سراسر استان به بهره‌برداری رسید.

افشانی گفت: پروژه‌های به بهره‌برداری رسیده در فارس شامل یک بیمارستان ۱۵۱ تخت خوابی در شهرستان آباده، یک بیمارستان ۱۱۳ تخت خوابی در شهرستان استهبان و تعدادی پروژه در زمینه حمل و نقل و بزرگراهی و تعدادی پروژه در بخش ورزشی است.

استاندار فارس افزود: مهمترین پروژه‌ای که امروز با دستور رئیس جمهور افتتاح شد، پروژه آبیاری نوین به میزان ۷۰ هکتار در روستای ملوسجان از توابع شهرستان سپیدان بود که به نیابت از ۱۰هزار هکتار اراضی کشاورزی افتتاح شد.


لینک مرجع

Check Also

سامانه الکترونیکی صدورپروانه ها و مجوزها ( پیوند ) در کشور ملی شد

سامانه الکترونیکی صدورپروانه ها و مجوزها ( پیوند ) در کشور ملی شد مدیر صدور …