خانه / اخبار کشاورزی / اخبار کشاورزی استانها / فارس / سامانه الکترونیکی صدورپروانه ها و مجوزها ( پیوند ) در کشور ملی شد

سامانه الکترونیکی صدورپروانه ها و مجوزها ( پیوند ) در کشور ملی شد

سامانه الکترونیکی صدورپروانه ها و مجوزها ( پیوند ) در کشور ملی شد

مدیر صدور پروانه ها و مجوزهای سازمان جهادکشاورزی فارس:

سامانه الکترونیکی  صدورپروانه ها و مجوزها ( پیوند ) در کشور ملی شد

مدیر صدور پروانه ها و مجوزهای سازمان جهادکشاورزی فارس گفت:درراستای استفاده فراگیر ازسامانه الکترونیکی برتر، سامانه الکترونیکی صدور پروانه ها و مجوزهای سازمان جهاد کشاورزیاستان فارس ( پیوند ) ملی شد.

مهندس سید جواد امامی اضافه کرد این سامانه از سال ۱۳۸۶ بطور آزمایشی راه اندازی و در بهمن ماه ۸۷ بطور رسمی شروع بکار کرد و در جهت تکمیل آن تاکنون بیش از بیست تغییر بر روی آن انجام شده وسر انجام در بهمن ماه ۹۴ و پس از هفت سال کارکرد به عنوان سامانه برتر در سطح کشورشناخته شده و مورد استفاده  قرار گرفت .

مدیرصدور پروانه ها و مجوزهای جهادکشاورزی فارس با بیان اینکه از تاریخ ۰۳/۱۱/۱۳۹۴ به بعددرسطح کشور صدور موافقت اصولی ، پروانه تاسیس و پروانه بهره برداری  در بخش های مختلف سازمان از جمله امور دام ، صنایع ، شیلات و گلخانه ها و … از طریق این سامانه انجام خواهد شد.افزود: سرور این سامانه از استان به مرکز منتقل گردیده است که این امربا همت، تلاش و پی گیری مسئولین وقت وفعلی سازمان جهاد کشاورزی فارس به تحقق پیوست

این مقام مسئول از صدور یکهزارو ۵۱۷ موافقت اصولی ، پروانه تاسیس و پروانه بهره برداری  در بخش های مختلف کشاورزی فارس خبر داد و گفت : در سال جاری در بخش تولیدات دامی ۹۴۳ ، شیلات و آبزیان ۱۸ ، تولیدات گیاهی ۱۴۱ ، صنایع کشاورزی ۴۰۴ و فناوری های مکانیزه کشاورزی ۱۱ پروانه و مجوز صادر شده است.

مدیرصدور پروانه ها و مجوزهای جهادکشاورزی فارس افزود: پیش بینی می شود تا پایان سال جاری نیز تعداد یکهزارو ۶۵۰ مجوز تأسیس و بهره برداری در زیر بخش های کشاورزی صادر شود.

این مقام مسئول در ادامه سخنان خود به بخشی از اقدامات شاخص انجام گرفته در مدیریت پروانه ها و صدورمجوزهای سازمان جهادکشاورزی فارس اشاره نمود و بیان داشت: از جمله این اقدامات، ظرفیت سنجی (اشتغال – حجم تولید) واحدهای دارای مجوز در زیربخش های تولیدات دامی، شیلات و امور آبزیان، بهبود تولیدات گیاهی و صنایع کشاورزی و مکانیزاسیون می باشد که این مهم با توجه به توانمندی ها و پراکنش ها در کلیه شهرستان های تابعه صورت پذیرفته است .


لینک مرجع

Check Also

با دستور رئیس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس آغاز شد؛ بهره‌برداری از پروژه آبیاری نوین در ۱۰ ‌هزار هکتار اراضی کشاورزی فارس

طی مراسمی و از طریق ویدئو کنفرانس با دستور رئیس‌جمهور، بهره‌برداری از پروژه‌های آبیاری نوین …