آخرین خبرها
خانه / اخبار کشاورزی / اخبار کشاورزی استانها / گلستان / بازدید ریاست مرکز تحقیقات و آموزش گلستان از اثر بخشی خوراک دام تولیدی مرکز در دامداری های استان

بازدید ریاست مرکز تحقیقات و آموزش گلستان از اثر بخشی خوراک دام تولیدی مرکز در دامداری های استان

دکتر ابوالفضل فرجی رییس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی گلستان به همراه دکتر رضا کمالی رییس بخش تحقیقات علوم دامی از اثر بخشی خوراک دام تولیدی کارگاه تولید خوراک دام این مرکز در شرکت تعاونی کشاورزی دامداران بندر گز و گاوداری های تابعه بازدید نمودند.


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی گلستان، در این برنامه اقای اسحاق کاویان (مدیرعامل شرکت تعاونی) ضمن اعلام رضایت و نتایج مثبت در خصوص کمیت و کیفیت شیر و سلامت گاوهایی از کنسانتره تولید شده در مرکز تحقیقات در گاوداری هایی که بصورت پایلوت انتخاب شدند وضعیت را تشریح نمود. سپس گروه فوق برای بازدید از گاوداری های پایلوت و مصاحبه با گاوداران و دریافت نظرات بهره برداران در خصوص مصرف کنسانتره در گاوداری حضور یافتند.
در این گفتگو، گاوداران ضمن ابراز رضایت و با توجه به دوره مصرف این جیره که حدود ۱۰ – ۷ روز بود از روند رو به رشد تولید بسیار رضایت داشتند و خواستار تداوم تولید و تولید کنسانتره برای گاوهای کم تولید و خشک بودند.

Check Also

برگزاری جلسه بررسی راهکارهای اجرایی طرح یاوران تولید در استان گلستان

نخستین جلسه چگونگی اجرای طرح جدید یاوران تولید به محوریت محققان معین استان و پژوهشگر،مروجان …