خانه / اخبار کشاورزی / اخبار کشاورزی استانها / آذربایجان غربی / توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در بین کارکنان سلامت اداری را ارتقا می بخشد

توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در بین کارکنان سلامت اداری را ارتقا می بخشد
مدیر جهاد کشاورزی میاندواب گفت : توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در بین کارکنان سلامت اداری را ارتقا می بخشد.

به گزارش روابط عمومی سازمکان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی، محرمعلی دیانتی با حضور در با حضور در مرکز جهاد کشاورزی باروق، ضمن بازدید از این مرکز و ارزیابی وضعیت حجاب و عفاف آن مجموعه، اظهار کرد : یکی از راه‌کارهای مهم سالم‌سازی محیط اداری، تقویت ارزش‌های معنوی و اخلاقی و اهتمام به انجام فرایض دینی بویژه برپایی نماز جماعت در محیط اداری است چرا که فضای معنوی حاکم بر محیط اداری موجب بهبود اخلاق اداری کارکنان و از بین رفتن تمایل به فساد می شود.

دیانتی افزود: . افزایش حس مسئولیت‌پذیری، وجدان کاری، راست‌گویی، امانت‌داری، سلامت روانی، آرامش روحی، از بین بردن کبر و غرور، کاهش اضطراب و نگرانی و امید به رفع مشکلات زندگی با توکل به قدرت لایزال الهی، از آثار مثبت نماز بر فرد نمازگزار است.

وی در ادامه در خصوص تکریم ارباب رجوع و برخورد مناسب با مراجعین، رعایت نظم و انضباط اداری، حفاظت و نگهداری مناسب از اموال و تجهیزات اداری سخنانی را ایراد نمود.

در ادامه مدیریت جهادکشاورزی میاندوآب، پس از اقامه نماز در یک فضای صمیمی به گفتگو با کارکنان مرکز جهاد کشاورزی باروق و رسیدگی به مسائل و مشکلات موجود پرداختند.

Check Also

جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی شهرستان تکاب در بخش کشاورزی برگزار شد

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان …