آخرین خبرها
خانه / اخبار کشاورزی / اخبار کشاورزی استانها / کرمان / در اولین روز از هفته دولت طرح آبیاری تحت فشار قطره ای ۱۶۰ هکتاری در منطقه ابارق شهرستان بم افتتاح و به بهره بردرای رسید.

در اولین روز از هفته دولت طرح آبیاری تحت فشار قطره ای ۱۶۰ هکتاری در منطقه ابارق شهرستان بم افتتاح و به بهره بردرای رسید.

بنا به اعلام روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان، در اولین روز از هفته دولت طرح آبیاری تحت فشار قطره ای ۱۶۰ هکتاری در منطقه ابارق شهرستان بم با حضور دکتر فدائی استاندار کرمان، مهندس نیکزادی نماینده مردم شهرستانهای شرقی استان در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار شهرستان بم، امام جمعه شهرستان بم، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان و تنی چند از مسئولین محلی افتتاح و به بهره بردرای رسید.

عباس سعیدی در مراسم افتتاح این طرح گفت: این طرح با هزینه کرد اعتبار ۳۰ میلیارد ریال اجرا شده است که ۲۰ میلیارد ریال آن از اعتبارات دولتی و مابقی آن آورده شخصی بوده است.

عباس سعیدی در جریان این سفر گفت: تا سال ۹۳ در چهار شهرستان شرقی استان ۳۶۶۵ هکتار تحت پوشش آبیاری نوین قرار گرفته بود و از سال ۹۴ تا کنون قریب به ۳۵۰۰ هکتار به این سطح اضافه شده است.

وی افزود: خوشبختانه در پنج سال گذشته در شهرستانهای شرقی استان سطح تحت پوشش آبیاری نوین دو برابر شده است.

Check Also

افتتاح سیستم آبیاری کم فشار ۱۰۷ هکتاری شهرستان ارزوئیه با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان

بنا به اعلام روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان، این طرح با هزینه …