آخرین خبرها
خانه / اخبار کشاورزی / اخبار کشاورزی استانها / مازندران / عطرافشانی و غبارروبی گلزار شهدا با حضور مسؤولان بخش کشاورزی مازندران

عطرافشانی و غبارروبی گلزار شهدا با حضور مسؤولان بخش کشاورزی مازندران

۲شهریور ۱۳۹۸

۱۱:۴۷ – به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت برگزار شد

عطرافشانی و غبارروبی گلزار شهدا با حضور مسؤولان بخش کشاورزی مازندران

مسؤول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی مازندران گفت:دولتمردان در نظام جمهوری اسلامی ایران با تکیه بر آرمان‌های امام و شهدا لحظه‌ای از خدمت رسانی به مردم کوتاهی نخواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی مازندران، به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت مسؤولان بخش کشاورزی مازندران گلزار شهدای شهرستان ساری عطرافشانی و غبارروبی شد.

 

معاونین و مدیران جهاد کشاورزی مازندران در این مراسم با غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدا و با قرائت فاتحه ضمن ادای احترام به روح بلند شهدا، بار دیگر با آرمان های امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

مسؤول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی مازندران در این آیین ضمن تبریک به مناسبت هفته بزرگداشت دولت، اظهار کرد: این هفته یادآور فداکاری‌ها و خدمت‌گذاری شهیدان رجایی و با هنر است که همه دولتمردان آن فداکاری‌ها را سرلوحه کار خود قرار دهند.

 

حجت‌الاسلام محمد فلاح گفت:دولتمردان در نظام جمهوری اسلامی ایران با تکیه بر آرمان‌های امام و شهدا لحظه‌ای از خدمت رسانی به مردم کوتاهی نخواهند کرد.

 

وی ادامه داد: در قیامت باید پاسخگوی خون شهدای عزیز باشیم و با اقدامات موثری که برمی‌داریم مشمول شفاعت شهدا قرار بگیریم.

 

معاون توسعه مدیریت و منابع جهاد کشاورزی مازندران در این آیین ضمن تبریک به مناسبت هفته بزرگداشت دولت، اظهار کرد: باید عهد ببندیم که در راه خدمت به مردم همانند شهیدان رجایی و باهنر  تلاش کنیم و در این راه لحظه ای از حرکت باز نمانیم.

 

علی فلاح ادامه داد: شهدا همانند کوهی استوار در برابر هجمه های بی امان دشمنان ایستادند و اوج اقتدار انقلاب اسلامی را در کمال سادگی و ساده زیستی به نمایش گذاشتند.

Check Also

جلسه هماهنگی تهیه و تدارک سموم و نظارت و پایش فروشگاهای سموم

۷خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۲۵ – مشاور رییس سازمان و رییس اداره روابط عمومی سازمان خبر داد …