خانه / اخبار کشاورزی / اخبار کشاورزی استانها / مازندران / همکاران هسته گزینش با نگاه مثبت موضوعات را رصد کنند

همکاران هسته گزینش با نگاه مثبت موضوعات را رصد کنند

۲۲دی ۱۳۹۷

۰۷:۲۹ – رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران:

همکاران هسته گزینش با نگاه مثبت موضوعات را رصد کنند

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: همکاران گزینشی و نظارتی باید با نگاه مثبت و مساعد به موضوعات بنگرند تا شان و جایگاه همکاران حفظ شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی مازندران، عزیزاله شهیدی‌فر به مناسبت سالروز تاسیس گزینش در دیدار با اعضای هسته گزینش جهاد کشاورزی مازندران اظهار کرد: گزینش در سالم‌سازی دستگاه‌های اجرایی بسار موثر است و لازم است این وظیفه با حساسیت و دقت بیشتری پیگیری و اجرا شود.

 

وی ادامه داد: یکی از دغدغه های اصلی جامعه انحراف از اصول و عقاید و پایبندی به مسایل اعتقادی، اقتصادی و درگیر شدن به اعتیاد و… است.

 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه توجه به نیروی انسانی با سلایق و رفتار مختلف از حساسیت خاصی برخوردار است که باید منطبق بر اصول حاکمیتی و اخلاقی باشد، افزود: توجه به حقوق شهروندی یکی از مسایل مهمی است که باید به آن توجه شود.

 

این مسؤول تصریح کرد: همکاران گزینشی و نظارتی باید با نگاه مثبت و مساعد به موضوعات بنگرند تا شان و جایگاه همکاران حفظ شود.

 

شهیدی فر اضافه کرد: همه ما وظیفه داریم در صورت انحراف همکاران از مسیر درست حساس باشیم و جلوی انحراف را بگیریم تا از ادامه مسیر جلوگیری شود و در این راستا همه مدیران و همکاران باید آبروی خود، خانواده، سازمان و نظام را حفظ کنند.

 

وی اظهار کرد: سازمان جهاد کشاورزی یکی از دستگاه های سالم استان است که در مسیر درست در حال حرکت است و در اوج ارزیابی فعالیت ها قرار دارد.

 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: جهاد کشاورزی مسؤولیت های سنگینی مانند امینت غذایی را برعهده دارد و بر این اساس باید تلاش کنیم تا این خدمات، درست و سالم به جامعه ارایه شود.

 

مدیر هسته گزینش جهاد کشاورزی مازندران ادامه داد: روند بررسی پرونده ها در هسته گزینش جهاد کشاورزی مازندران ۱۰۴ روزه بود که اکنون به ۲۰ روز کاهش یافت تا روند کار اداری همکاران هرچه سریعتر انجام شود.

 

محمد اسدی خواستار بروزرسانی برخی قوانین و دستورالعمل ها شد و افزود: با توجه به گذشت مدت زمان زیادی از زمان تصویب قانون گزینش، نیاز به بازنگری در قوانین و دستورالعمل ها داریم.

 

وی گفت: هرچه نهادهای نظارتی بهتر و شفاف تر کار کنند به نفع سازمان جهاد کشاورزی است چراکه مجموعه بهتر و سالم تر به فعالیت خود ادامه می دهد.

Check Also

صادرات محصولات باغی مازندران ۳ برابر شد

۲اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۳۶ – مدیر باغبانی جهاد کشاورزی مازندران: صادرات محصولات باغی مازندران ۳ برابر …