خانه / اخبار کشاورزی / واحد تولید کنسانتره میوه در ارومیه کلنگ‌ زنی شد

واحد تولید کنسانتره میوه در ارومیه کلنگ‌ زنی شد

‘; $.ajax({ type: “Post”, url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”, data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”, contentType: “application/json; charset=utf-8”, dataType: “json”, success: function (msg) { if (msg.d == “”) { //alert(‘با موفقیت ارسال شد’); ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody; } else { alert(msg.d); ResultText.innerHTML = oldhtml; } ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode(); }, error: function () { ResultText.innerHTML = “error”; } }); } function ShowPopup(layer, obj) { $(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” }); //var objLayer = document.getElementById(layer); //doPopup(objLayer,obj) }

به گزارش ایرنا استاندار آذربایجان غربی عصر روز سه‌ شنبه در آیین کلنگ‌ زنی این واحد تولیدی، ظرفیت استان در صنایع تبدیلی بخش کشاورزی را بی بدیل خواند و گفت: توسعه صنعت کنسانتره نیازمند تکنولوژی و صنایع جدید است.
محمدمهدی شهریاری افزود: شرکت آلمانی دهلر با وجود محدودیت‌های سرمایه گذاری و تحریم ها اقدام به سرمایه گذاری برای راه اندازی این واحد کرده و این نشان از فراهم شدن زمینه های لازم برای گسترش صنعت کنسانتره در آذربایجان غربی است.
وی با اشاره به اینکه جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی در استان موجب رونق اقتصادی می شود، عنوان کرد: مسوولان استانی با جدیت نسبت به جذب سرمایه گذار اقدام کنند تا از این طریق رقابت برای بهبود کیفیت توسط سرمایه گذاران ارتقا یابد.
وی ادامه داد: به وجود آمدن حس رقابت میان تولیدکنندگان موجب بالا رفتن کیفیت محصولات و در نتیجه بهبود تولیدات عرضه شده در بازار هدف می شود.
شهریاری با تاکید بر اینکه با تمام توان مشکلات سرمایه گذاران در استان را پیگیری می کند، ابراز امیدواری کرد با حمایت مسوولان فاز نخست این طرح تا یک سال آینده به بهره برداری برسد تا زمینه لازم برای حضور سرمایه گذاران بیشتر در سطح استان فراهم شود.
به گزارش ایرنا در این آیین چندین طرح صنعتی شامل نساجی توران بافت آذرآبادگان، تولید انواع پوره میوه و واحد تولید انواع شوینده بهداشتی به بهره برداری رسید.
محمدمهدی شهریاری، استاندار آذربایجان غربی پیش از این سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در فرانکفورت آلمان بوده و طی ماه های اخیر بسیاری از سرمایه گذاران خارجی از کشورهای مختلف جهان از جمله آلمان، چین و ترکیه را جهت جذب سرمایه های خارجی به این استان مرزی کشانده است.
۸۱۳۵/۳۰۷۲

انتهای پیام /*

Check Also

معاون وزیر جهاد کشاورزی: ۲.۴ میلیون تن گوشت مرغ امسال تولید می‌شود

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی (اگروفودنیوز)؛ به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، …