خانه / اخبار کشاورزی / اخبار کشاورزی استانها / آذربایجان غربی / پیام تبریک رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران

پیام تبریک رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران
رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی با صدور پیامی، فرا رسیدن چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ۲۲ بهمن  ۱۳۹۷ را به تمامی بهره برداران و فعالان عرصه بخش کشاورزی استان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی، در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

والفجر ولیال عشر…

والفجرسوگند همیشه برپا و بر جای ازلی خداوند است که نوید بخش پگاه روشن پیروزی در افق جهاد امت هاست. دهـه فجــر کلید گشاینده ی درهای پیروزی به روی این ملت عظیم بود کـه استقلال و آزادی  و  جمهوری اسلامی را به ارمغان آورد.

دهه مبارک فجر، یادآور روزهایی است که خون حیات دیگر بار در رگ های وطن جاری شد و روح خدا با نفس مسیحایی خود، بر جان بی رمق ایران دمید تا یوم اللهی را به یادگار بگذارد که تا همیشه در تقویم ایران و قلب مردم اش جاودان شود. در این روزها، شادی و نشاط جایگزین همه سیاهی هایی شد که رژیم ظلم و جور پهلوی در دل مردم وطن کاشته بود و غبارها از روی کشور زدوده شد.

امروز با گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷، جمهوری اسلامی و ملت عظیم الشأن با سربلندی در مصاف راهبردی و تاریخ‌ساز با نظام سلطه و استکبار، روند تکاملی و حرکت به سمت آرمان‌های بلند و تمدن ساز خود را پویاتر و پر فروغ‌تر از هر مقطع تاریخی تداوم بخشیده و به کوری چشم دشمنان، چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را با شکوهتر از همیشه جشن می‌گیرند.

۲۲ بهمن۱۳۹۷ نیز صحنه ای برای تجلی شور وشعور ملت ولایتمدار و بیدار و مجاهدت های بی دریغ فرزندان غیور است ؛ چرا که توانستند با وجود طرح های خباثت آمیز اجانب وتحریم ها و محدودیت های بیشمار ، به قله های رفیع علم وفن آوری و پیشرفت های عظیم اقتصادی، سیاسی و نظامی دست یابند.

اینجانب با درود به روان پاک و مطهر بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی، مقام شامخ شهدای انقلاب و ۷۲ شهید سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی که با نثار خون پاک خود در راه تحقق پیروزی حق بر باطل گام برداشتند، حلول چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران را خدمت مردم سرافراز و شهیدپرور ایران به ویژه کارکنان سازمان جهاد کشاورزی، فعالان بخش کشاوزری و تلاشگران عرصه تأمین امنیت غذایی تبریک و تهنیت عرض نموده، از پیشگاه حضرت احدیت سعادتمندی و توفیقات روزافزون را در خدمتگزاری به این ملت شریف و غیور خواستارم.

 

رسول جلیلی

رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی

Check Also

۱۵۶ طرح در مراکز تحقیقات و آموزش کشاورزی آذربایجان غربی در حال اجراست

رییس مرکز تحقیقات و آموزش جهادکشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان غربی …