خانه / اخبار کشاورزی / اخبار کشاورزی استانها / مازندران / پیام رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران برای دعوت به راهپیمایی ۲۲ بهمن

پیام رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران برای دعوت به راهپیمایی ۲۲ بهمن

۲۱بهمن ۱۳۹۷

۱۰:۵۰ – در آستانه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن؛

پیام رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران برای دعوت به راهپیمایی ۲۲ بهمن

در آستانه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن؛ رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران و رییس کارگروه روستایی و عشایری ستاد چهلمین سالگرد دهه مبارک فجر مازندران با صدور پیامی از کشاورزان و روستاییان غیور مازندرانی برای شرکت در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن دعوت بعمل می‌آورد.

یک بار دیگر نسیم روح بخش و جانفزای سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، جان مشتاق تمامی وفاداران انقلاب را به وجد در‌آورده و دل مردم انقلابی و مبارز ایران اسلامی را سرشار از شور و سرود و حماسه میسازد.

 پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۷ از بزرگترین افتخارات ملت مسلمان ایران است که با یکپارچگی و وحدت کلمه، حقیقت‌خواهی و ظلم ‌ستیزی، سرمشق، الگو و زمینه‌ساز بیداری و آزادیخواهی ملت‌های مظلوم و تحت ستم استکبار جهانی را فراهم نمود و اکنون در آستانه چهلمین سالگرد این پیروزی و فتح بزرگ، نظاره‌گر خیزش‌ها و قیام‌های برگرفته از انقلاب اسلامی ایران در اقصی نقاط جهان میباشیم.

    دهه فجر فرصت بازنگری در ارزش‌ها و آرمان‌هاست. این روزها، روزهای ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملّت بزرگ ایران است. انقلابی که رساترین فریاد تاریخ یعنی امام امّت آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن با تمام وجود تلاش کرد، انقلابی که مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی بود که در آن، عده‌ای قلیل با اعتقادی وسیع و راسخ نیروهای کفر و باطل را شکست دادند و چشم قدرتمندان را خیره ساختند با پای گذاردن در دایره معنویت، ایثار و شهادت بود که فرزانگان خاک از این سرزمین پاک به سوی افلاک پرگشودند.

ایستادگی ۴۰ ساله‌ی انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم بزرگ و بصیر ایران در مقابل زنجیره‌ی تهدیدات نظام سلطه و استکبار و عبور پیروزمندانه آن از فتنه‌ها و چالش‌های بزرگ‌، بیانگر اقتدار ذاتی نظام جمهوری اسلامی و ملّت ایران و پیوند وثیق و عمیق آنها با اندیشه اسلام ناب محمدی(ص) و اصل «ولایت فقیه» است.

 سازمان جهاد کشاورزی مازندران ضمن تبریک فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران به محضر مقام معظّم رهبری  و ملّت شهید‌پرور و ولایتمدار ایران اسلامی، خصوصا مردم فهیم استان مازندران رجاء واثق دارد که  همگام و همپای امّت قهرمان در سراسر کشور ضمن دعوت از آحاد مردم عزیز خصوصا روستائیان، کشاورزان، تولیدکنندگان و بهره‌برداران استان بار دیگر با حضور گسترده پرشور و شعور خود در نمایشی میلیونی و با شکوه راهپیمایی سراسری ۲۲ بهمن  ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های والای حضرت امام (ره) و  بیعت گسستنی با ولی امر مسلمین حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) حجت را بر همه تمام کرده و این روز بیادماندنی را به روز حماسی و غرورانگیز  تبدیل خواهد کرد و همه بدخواهان و دشمنان قسم خورده نظام را  مقهور قدرت خویش ساخته و از آنان ابراز برائت خواهد کرد.

والسّلام

Check Also

۴۰۰ هزار هکتار از زمین‌های کشاورزی شمال کشور باید زهکشی شود

۲۹خرداد ۱۳۹۸ ۱۶:۳۳ – معاون وزیر جهاد کشاورزی: ۴۰۰ هزار هکتار از زمین‌های کشاورزی شمال …