خانه / اخبار کشاورزی / اخبار کشاورزی استانها / آذربایجان غربی / پیروزی انقلاب اسلامی عامل تجدید روحیه‌ عزت ملی بود

پیروزی انقلاب اسلامی عامل تجدید روحیه‌ عزت ملی بود
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت : پیروزی انقلاب اسلامی توانست عزت، استقلال و آزادی را برای مردم ایران به ارمغان آورد .

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی، حجت الاسلام و المسلمین سید حامد ساجدی نژاد در مراسم گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در جمع کارکنان سازمان جهاد کشاورزی استان با تبریک دهه مبارک فجر و تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) اظهار کرد: عزت ملی یعنی از دست بوسی شاه برای ملکه بریتانیا و دانمارک رسیده ایم به حضور متواضعانه ابرقدرت دنیا مقابل رهبر ایران.

ساجدی نژاد افزود: در سالهای قبل ۱۳۵۷ ، روح غرور و افتخار ملی در میان مردم از بین رفته بود که پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل، عاملی شد تا مجدداً روح عزت و استقلال درون بدنه‌ی جامعه دمیده شود.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت : امام حسین(ع) برای جهانیان آزادی وعزت واقعی را به ارمغان آورد و زیر ذلت و خورای دشمنان نرفت ، امام خمینی (ره) نیز با تاسی از مکتب امام حسین (ع) برای زنده نگه داشتن شریعت اسلام در جامعه ای که ظلم وجور همه جا را فرا گرفته بود، قیام کرد.

وی تاکید کرد : مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال با حضور حماسی علی‌رغم وجود مشکلات و تحریم های ظالمانه ، به دشمنان نشان خواهند داد که از استقلال و عزت خود و از آرمان‌های مقدس الهی دست برنخواهد داشت.

Check Also

۱۵۶ طرح در مراکز تحقیقات و آموزش کشاورزی آذربایجان غربی در حال اجراست

رییس مرکز تحقیقات و آموزش جهادکشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان غربی …