خانه / اخبار کشاورزی / اخبار کشاورزی استانها / آذربایجان غربی / کارگاه آموزشی عفاف و حجاب وصیانت از حریم عمومی طلایه داران عفاف در سازمان جهادکشاورزی آذربایجان غربی برگزار شد

کارگاه آموزشی عفاف و حجاب وصیانت از حریم عمومی طلایه داران عفاف در سازمان جهادکشاورزی آذربایجان غربی برگزار شد
مراسم گرامیداشت میلاد باسعادت هشتمین سپهر تابناک امامت و ولایت حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) و کارگاه آموزشی عفاف و حجاب وصیانت از حریم عمومی طلایه داران عفاف در  سازمان جهادکشاورزی آذربایجان غربی برگزار شد .

 

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی حجت الاسلام والمسلمین مجتهد شبستری نماینده مردم شریف ارومیه در مجلس خبرگان رهبری در این مراسم که در نمازخانه ساختمان شماره یک جهاد کشاورزی استان برگزار شد با گرامیداشت دهه کرامت اظهار کرد : امام رضا در مسیر عبودیت و رضای الهی و در جهت مبارزه با ظلم و بندگی خدا گام برداشت و در این راه نیز به شهادت رسید.

شبستری ادامه داد: انسان بدون ولایت معنایی ندارد و این موضوع با توجه به وجود پاک حرم شریف امام هشتم(ع) باعث شده است که مردم همواره پیرو ولایت بوده و در این راستا گام بردارند. همچنین اخلاق عالی و آراسته امام رضا(ع) دوستی عام و خاص را به خود جلب کرده است و ایشان تجلی روح نبوت و مصداق بارز رسالت‌اند.

وی گفت: وجود مرقد و بارگاه منور حضرت امام رضا(ع) در ایران هدیه‌ای ارزشمند از جانب خداوند متعال برای مردم کشورمان است و این حرم شریف التیام بخش دل‌های مستمندان و حاجت‌مندان است.

شبستری اضافه کرد: اگر ایران تاکنون در مقابل همه تهدیدها و تحریم‌ها ایستاده و حتی در این شرایط پیشرفت کرده و اگر علی‌رغم مشکلات اقتصادی غرب، ایران در دنیا تبدیل به کشور سرآمد شده است، فقط و فقط مدیون تربیت اهل‌بیت(ع) است.

مدیحه سرایی و اهدای جوایز به برندگان مسابقات مقاله نویسی و نقاشی با موضوع عفاف و حجاب و تجلیل از چند نفر از همکاران نمونه در زمینه رعایت عفاف و حجاب در سازمان از دیگر برنامه های جنبی این مراسم معنوی بود .

بعد از این مراسم حجت الاسلام والمسلمین مجتهد شبستری نماینده مردم شریف ارومیه در مجلس خبرگان رهبری و حجت الاسلام والمسلمین ساجدی نژاد نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهادکشاورزی آذربایجان‌غربی به همراه اعضای شورای زکات در سازمان جهاد کشاورزی استان از مراحل خرید و ذخیره سازی گندم و تعدادی از واحدهای تولیدی بخش کشاورزی در شهرستان ارومیه بازدید کرد.


Check Also

جلسه هماهنگی برگزاری همایش حفاظت از خاک در جهاد کشاورزی آذربایجان غربی برگزار شد

جلسه هماهنگی هرچه بهتر برگزار شدن همایش حفاظت از خاک  …